Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho

Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho kopen? Bied vanaf 10!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho kopen? Bied vanaf 10!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho kopen? Bied vanaf 10!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho kopen? Bied vanaf 10!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho kopen? Bied vanaf 10!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaf, road - litho kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
  • Lon Buttstedt (1950)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/60
Litho van Lon Buttstedt (1950), r.o. gesigneerd, genummerd 14/60, en getiteld 'Nine directions, palm leaf, road' in potlood.
In de lijst zit geen glas!

Nielsenlijst heeft geen glas

Lon Buttstedt (1950)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
340 verkochte items
70 cm
90 cm
42 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:23-05-2019 om 18:46
Eindtijd:02-06-2019 om 22:43

D-Art
2 jun. / 20:51
€ 10