Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 59.5 x 42 cm (h x b) |
Incl. lijst | 88 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/9 |
Litho van Lon Buttstedt (1950), r.o. gesigneerd, genummerd 8/9, en getiteld 'Nine directions, palm leaf, road' in potlood. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst, afm. lijst 68x88, beeld 42x 59.5 cm. Het geheel verkeert in perfecte staat, afgezien van een scheurtje in de lijst l.b aan de zijkant aan de achterkant, zie foto.
LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland
Verzending 15,50, aangetekend 17,15
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 8-7-2018 om 9:44 |
Eindtijd | 20-7-2018 om 19:48 |