Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2011 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23.5 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 19/50 |
Lon Pennock (Den Haag,
1945-2020) was een Nederlands beeldhouwer, graficus.
Zeefdruk in roestbruine kleur.
Handgesigneerd en genummerd.
Najaarsuitgave 2011-2012
Uitgave Lon Pennock i.s.m. ASWA Architecten, Den Haag
Toegevoegd:
- Originele begeleidende brief als Nieuwjaarswens 2012 (handgesigneerd)
- Tentoonstellingskaart Galerie Slewe, Amsterdam (2019)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Altijd verpakt bewaard gebleven. Minimaal knikje langs uiterste rand. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Assen, Nederland |
Starttijd | 16-10-2021 om 12:47 |
Eindtijd | 14-11-2021 om 16:38 |