Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes - Verkocht

Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 8,00

Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Lot van vier glazen vaasjes kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Lot van vier glazen vaasjes;

Smaragd groen gecraqueleerd Empoli glazen vaasje, in prima onbechadigde conditie. Nog voorzien van het originele merkstickertje. Afmetingen; 20 cm hoog en maximale diameter van 6,5 cm.

Robijn rood vaasje. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt. Afmetingen; 15 cm hoog en maximaal 5 cm in diameter,

Fel blauw bud vaasje. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt. Afmetingen; 15 cm hoog en maximale diameter van 4 cm.

Blank glazen bud vaasje. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt. Afmetingen; 18,5 cm hoog en een maximale diameter van 5 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2061 verkochte items
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:26-05-2018 om 16:11
Eindtijd:08-06-2018 om 21:48
Biedingen (7)
Bouwman01
08 jun. / 20:31
€ 8
Burg
08 jun. / 20:31
€ 7
Burg
08 jun. / 19:44
€ 6
Bouwman01
08 jun. / 19:44
€ 5
Bouwman01
08 jun. / 13:34
€ 3
Ivdk
08 jun. / 13:34
€ 2
Ivdk
08 jun. / 09:44
€ 1