Lot Zeeuwse Knopen Sieraden - Verkocht

Lot Zeeuwse Knopen Sieraden kopen? Bied vanaf 75!
Lot Zeeuwse Knopen Sieraden kopen? Bied vanaf 75!Lot Zeeuwse Knopen Sieraden kopen? Bied vanaf 75!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
StijlAntiek
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Gewicht74.39 gram
GemerktBuitenlands keur
Lot Zeeuwse Knopen Sieraden
Gemiddelde 835/1000 zilver
Diverse maten
Gewicht 74,38
Lotnr Z-8

Tweedehands

Sieraden

Alle sieraden (147)
Geplaatst door  Goudwisselkantoor

Lid sinds 2022
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 16:45
Eindtijd:02-11-2022 om 10:28
Harboul
01 nov. / 21:57
€ 75