Lou Strik, litho - Verkocht

Lou Strik, litho kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 30,00

Lou Strik, litho kopen? Bied vanaf 20!Lou Strik, litho kopen? Bied vanaf 20!Lou Strik, litho kopen? Bied vanaf 20!Lou Strik, litho kopen? Bied vanaf 20!Lou Strik, litho kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Lou Strik (1921-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Lou Strik op glad papier, r.o gesigneerd in potlood. Afm. blad 35,5x51 cm, beeld ca 21x28 cm.

verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.

Lou Strik (1921-2001)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:12-05-2018 om 16:27
Eindtijd:25-05-2018 om 19:27
Biedingen (3)
Ninamarijke
25 mei / 18:08
€ 30
Marcello020
25 mei / 18:08
€ 25
Ninamarijke
23 mei / 19:03
€ 20