Lou Strik - Nostalgie - Verkocht

Lou Strik - Nostalgie kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Lou Strik - Nostalgie kopen? Bied vanaf 45!Lou Strik - Nostalgie kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Lou Strik (1921-2001)
Jaartal1961
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie houtdruk ( hoogdruk/diepdruk van Strik. Het werk is van goede kwaliteit.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Wij kunnen het werk tijden Corona gratis voor u opslaan. Ook kunnen  we het inlijstwerk voor u uitvoeren.

In de witrand enkele verkleuringen zichtbaar. Bij gebruik van een passe partout valt dit geheel buiten beeld.

Lou Strik (1921-2001)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
35 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 19:55
Eindtijd:20-12-2020 om 22:47
Biedingen (3)
Waterman1974
20 dec. / 22:38
€ 60
emiliomosini
20 dec. / 22:38
€ 50
Waterman1974
20 dec. / 20:14
€ 45