Lou Thissen - Tulpen 1995 -zeefdruk groot- - Verkocht

Lou Thissen - Tulpen 1995 -zeefdruk groot- kopen? Bied vanaf 55!
Lou Thissen - Tulpen 1995 -zeefdruk groot- kopen? Bied vanaf 55!Lou Thissen - Tulpen 1995 -zeefdruk groot- kopen? Bied vanaf 55!Lou Thissen - Tulpen 1995 -zeefdruk groot- kopen? Bied vanaf 55!Lou Thissen - Tulpen 1995 -zeefdruk groot- kopen? Bied vanaf 55!
  • Lou Thissen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 47 cm (h x b)
Lijst82 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote zeefdruk van de hand van Lou Thissen. Gelijst achter glas, gesigneerd en genummerd 75/200. Fraaie smalle houten lijst. Dit item kan alleen afgehaald worden in Utrecht vanwege formaat en kwetsbaarheid.

Lou Thissen (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
68 cm
82 cm
47 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2020 om 21:20
Eindtijd:24-01-2020 om 22:01
Ps18
24 jan. / 12:59
€ 55