Lou Thissen - Tulpen

Lou Thissen - Tulpen kopen? Bied vanaf 30!

Lou Thissen - Tulpen

Verkoopprijs: € 30,00

Lou Thissen - Tulpen kopen? Bied vanaf 30!Lou Thissen - Tulpen kopen? Bied vanaf 30!Lou Thissen - Tulpen kopen? Bied vanaf 30!Lou Thissen - Tulpen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Lou Thissen (1950)
Jaartal2003
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Gesigneerde Zeefdruk
  • Beeldformaat: 32 x 32 cm
  • Papierformaat: 40 x 40 cm
  • Oplage: 250
  • Genummerd: Ja
  • Gesigneerd: Ja
  • Drukgangen: 17
  • Jaar: 2003
De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier.

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
40 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:12-02-2019 om 23:04
Eindtijd:19-02-2019 om 21:04

Rotermundt
19 feb. / 19:47
€ 30