Lou Thissen: zeefdruk met mooie lijst titel: " Carnaval " - Verkocht

Lou Thissen: zeefdruk met mooie lijst titel: " Carnaval " kopen? Bied vanaf 40!
  • Lou Thissen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Carnaval “
Jaartal: 2003
Afmetingen beeld: h.53 cm x b.52 cm (Lijst:  83 cm x 63 cm)
Gesigneerd: ja, met potlood
Oplage: 96 / 125
Ingelijst: in mooie aluminium lijst
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: in nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Bezorging met koerier in overleg voor kosten koper

Lou Thissen (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1 )

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:13-01-2015 om 17:39
Eindtijd:18-01-2015 om 18:09
Biedingen (15)
Benefit
18 jan. / 18:00
€ 120
meij
18 jan. / 18:00
€ 110
Benefit
18 jan. / 17:59
€ 100
meij
18 jan. / 17:59
€ 95
Benefit
18 jan. / 17:58
€ 90
meij
18 jan. / 17:55
€ 85
Benefit
18 jan. / 17:53
€ 80
meij
18 jan. / 17:51
€ 75
Benefit
18 jan. / 17:48
€ 70
meij
18 jan. / 17:44
€ 65
Benefit
18 jan. / 17:43
€ 60
meij
18 jan. / 17:41
€ 55
Benefit
18 jan. / 17:37
€ 50
meij
18 jan. / 17:33
€ 45
Benefit
18 jan. / 09:31
€ 40