Lou Thissen - Zittende vrouw

Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 40!

Lou Thissen - Zittende vrouw

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 40!Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 40!Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1093 verkochte items
  • Lou Thissen (1950)
Jaartal1993
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 64 x 48 cm
  • Drukgangen: 21
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar
  • Nummer wijkt af van de foto

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1093 verkochte items
76 cm
56 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-02-2021 om 20:38
Eindtijd:07-02-2021 om 15:47

Aeilco
3 feb. / 22:26
€ 40