LOUIS BRON 1884-1959 - KIPPEN VOEREN bij BOERDERIJ - Verkocht

LOUIS BRON 1884-1959 - KIPPEN VOEREN bij BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 160!

Verkoopprijs: € 160,00

LOUIS BRON 1884-1959 - KIPPEN VOEREN bij BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 160!LOUIS BRON 1884-1959 - KIPPEN VOEREN bij BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 160!LOUIS BRON 1884-1959 - KIPPEN VOEREN bij BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 160!LOUIS BRON 1884-1959 - KIPPEN VOEREN bij BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 160!LOUIS BRON 1884-1959 - KIPPEN VOEREN bij BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Louis Bron (1884-1959)

LOUIS BRON 1884 - 1959

KIPPEN VOEREN

OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 30 X 36 CM

gesigneerd rechts onder LOUIS BRON

GEKADERD IN EEN FRAAIE OUDE LIJST IN DE MAAT 40 X 46 CM

ZEER GOEDE STAAT

Kleine meesters hebben grote toekomst

Louis Bron (1884-1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:26-06-2015 om 17:28
Eindtijd:03-07-2015 om 20:28
Nicolejol
03 jul. / 17:32
€ 160