Louis Bron, Mediterrane figuren bij ezel, Ets - Verkocht

Louis Bron, Mediterrane figuren bij ezel, Ets kopen? Bied vanaf 25!
Louis Bron, Mediterrane figuren bij ezel, Ets kopen? Bied vanaf 25!Louis Bron, Mediterrane figuren bij ezel, Ets kopen? Bied vanaf 25!Louis Bron, Mediterrane figuren bij ezel, Ets kopen? Bied vanaf 25!Louis Bron, Mediterrane figuren bij ezel, Ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Louis Bron (1884-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke ets door Louis Bron

Voorstelling van een drietal figuren en een ezel

Losbladig, beeldmaat 29x40, bladmaat 44x56

Gesigneerd in potlood r.o. 'Louis Bron'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-10-2016 om 21:15
Eindtijd:31-10-2016 om 20:15
Avontuur
31 okt. / 19:27
€ 25