Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Schilderij, Gesigneerd: L. Basset, Paris. Louis Charles Basset B1948. Voorstelling: Parijs . Met ophangmogelijkheid. Het is geschilderd met acrylverf op linnen en verkeert in goede staat zonder enige mankementen. Afm Totaal: 69 cm bij 59 cm. Afm Doek: 59 cm bij 49 cm. Op te halen in Eemnes.
Starttijd | 18-12-2014 om 14:01 |
Eindtijd | 1-1-2015 om 14:01 |