Louis Charles Basset - Vue du petit Voorhout etc - Verkocht

Louis Charles Basset - Vue du petit Voorhout etc kopen? Bied vanaf 28!
Louis Charles Basset - Vue du petit Voorhout etc kopen? Bied vanaf 28!Louis Charles Basset - Vue du petit Voorhout etc kopen? Bied vanaf 28!
  • Louis Charles Basset
TypePrenten voor 1900
Periode< 1800
TechniekHandgekleurd
OnderwerpOptica prenten
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 40 cm (h x b)
Lijst41 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Een typische optica weergave van het Voorhout in Den Haag. Uitgegeven te Parijs door Basset.
Zowel over deze prent als over "optica" is op internet meer vermeld

Conditie prent zeer goed, passe-partout slecht

Louis Charles Basset

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  pmcs

Lid sinds 2021
11 verkochte items
53 cm
41 cm
40 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-04-2021 om 11:33
Eindtijd:26-05-2021 om 22:48
elizakopec
26 mei / 18:35
€ 28