Corneille - De kus aan de vogel, 1972
Jean Pierre Yvaral - oplage van 200 - genummerd
Jan Sierhuis - Tekening krijt/acryl
Type | Schilderij |
Fraai abstract werk uit jaren 50/60 .
Louis de Swart ( 1912 - 1976 )
Olie op doek
100 x 80 cm
Gesigneerd rechts onder
Herkomst Galerie Marquis Vlissingen
Lichte beschadiging uiterste rand links .
Ophalen in Amsterdam
Starttijd | 13-1-2013 om 20:26 |
Eindtijd | 20-1-2013 om 20:26 |