Louis Favre - litho: serene II - Verkocht

Louis Favre - litho: serene II  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Louis Favre - litho: serene II  kopen? Bied vanaf 1!Louis Favre - litho: serene II  kopen? Bied vanaf 1!Louis Favre - litho: serene II  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Louis Favre (1892-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van de kunstenaar Louis Favre. Titel: Serene II. Nummer: 1/54. Afmetingen blad: H51 x b65,5 cm. Afmetingen voorstelling: H40,5 x b49 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in redelijke staat. Er zit rechtsboven een vouw door de voorstelling. Linksboven zit een vochtvlek. Deze tast de afbeelding niet aan. Werk heeft ingelijst gezeten want is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

Louis Favre (1892-1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:05-01-2017 om 21:50
Eindtijd:19-01-2017 om 20:50
Biedingen (4)
Zseries
12 jan. / 17:04
€ 11
25895
12 jan. / 17:04
€ 9
25895
12 jan. / 14:34
€ 3
Zseries
06 jan. / 18:20
€ 1