Louis Henno: Portret, Rood Krijt op papier, 1941

Louis Henno: Portret, Rood Krijt op papier, 1941 kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1,00

Louis Henno: Portret, Rood Krijt op papier, 1941 kopen? Bied vanaf 1!Louis Henno: Portret, Rood Krijt op papier, 1941 kopen? Bied vanaf 1!Louis Henno: Portret, Rood Krijt op papier, 1941 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

279 verkochte items
  • Louis Henno (1903-1990)
TypeTekening / Aquarel

Afmetingen 20,5 x 27 cm.

Conditie redelijk.minieme ouderomsverschijnselen.

Jaartal 1941

Herkomst tekenmap Louis Henno

Alleen verzending

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:19-12-2016 om 15:57
Eindtijd:01-01-2017 om 20:57

frans08
20 dec. / 19:40
€ 1