Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Schilder : Louis Meys (1902 -1995)
Titel/Voorstelling : Stilleven met fruit en knoflook
Medium / Techniek :olieverf op board
Maten : 42 x 37 cm ( board ) en 60 x 55 ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Stillevens van Louis Meys worden bij Galerie "Huis voor de Kunst" te Ootmarsum voor 6000 tot 9000€ aangeboden !
Louis Meys, heeft in zijn leven maar één schilderles gehad. Een intiem colorist in een impressionistische traditie, de sensatie ondergaand van licht en tegenlicht van zinderende kleuren. Zijn werk heeft een sterk traditionele inslag. Vele kwaliteiten als eerlijkheid, vakmanschap en eenvoud kenmerken zijn schilderijen
Starttijd | 8-8-2014 om 15:47 |
Eindtijd | 17-8-2014 om 16:02 |