Louis Meys - Lezende vrouw - Verkocht

Louis Meys - Lezende vrouw kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Louis Meys - Lezende vrouw kopen? Bied vanaf 75!Louis Meys - Lezende vrouw kopen? Bied vanaf 75!Louis Meys - Lezende vrouw kopen? Bied vanaf 75!Louis Meys - Lezende vrouw kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Ellen1955

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Louis Meys (1902-1995)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
Lijst37 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Te Koop:
Aquarel van lezende vrouw

Schilderij is al jaren in familie bezit.

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2022 om 14:32
Eindtijd:13-05-2022 om 22:52
Deeikenhof
06 mei / 23:55
€ 75