Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Een prachtig kunstwerk (gemengde techniek) van de kunstenaar Louis Soonius (1883-1956). Met lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1909. Afmetingen met lijst: 27,5 cm. x 21,5 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk is meer dan 100 jaar oud!! Het werk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Den Haag 1883-1956 Den Haag. De kunstschilder en tekenaar Lodewijk (Louis) Soonius woonde en werkte hoofdzakelijk in en rondon zijn geboortestad Den Haag. Soonius is vooral geliefd als schilder van zonnige, kleurige strandgezichten met figuren. Tevens vervaardigde hij vele haven-, zee- en stadsgezichten. Soonius bezocht ook regelmatig het nabijgelegen Katwijk en Scheveningen.Louis Soonius was lid van de Haagse Kunstkring.Bron: Scheen, Benezit , rkd.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 1-2-2017 om 0:46 |
Eindtijd | 8-2-2017 om 0:46 |