• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch

Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde!

Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde! kopen? Bied vanaf 1!

Dit item is verkocht Toon item

Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde!

Schilderij

Verkoopprijs: € 15,00

Vergelijkbaar item plaatsen

Andere items

Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde! kopen? Bied vanaf 1!
Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde! kopen? Bied vanaf 1!Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde! kopen? Bied vanaf 1!
Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde! kopen? Bied vanaf 1!Louis Stutterheim, tekening: Ankeveen bij 's-Graveland, handgesigneerd op voor en achterzijde! kopen? Bied vanaf 1!
Vergelijkbaar item plaatsen

Verkoper

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

Lid sinds 2011
4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (202)
  • Louis Stutterheim (1873-1943)
TypeSchilderij
Periode1900 t/m 1944

 

Kunstenaar: Louis Stutterheim

Titel: Ankeveen bij 's-Graveland

Opmerking: Op de achterzijde van deze tekening staat Ankeveen bij 's-Graveland en is de tekening nogmaals gesigneerd.

Techniek: tekening
Handgesigneerd: ja op voor- en achterzijde

Afmetingen: 24 x 34 cm

 

Conditie:
In redelijke staat. De tekening is vergeeld en er zitten wat ouderdomsvlekjes op. Aan de onderzijde zit een scheurtje en zijn er 2 kleine stukjes papier van de tekening af.

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden met TPG. De kosten voor een aangetekende en verzekerde zending zijn 15 euro. Voor België zijn de kosten 20 euro.  Let op: glasschade is niet verzekerd! Afhalen kan in Naaldwijk op afspraak zonder extra kosten.


Aankopen kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.


Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door Kiewit op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

De standaard garantie op werken is 3 weken, maar kan in overleg verlengd worden. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie op de conditie. Vanzelfsprekend blijft de garantie op authenticiteit dan wel van kracht.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Naaldwijk op afspraak.

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de “Stel de verkoper een vraag” link om contact met ons op te nemen. Kijkt u verder bij onze andere items door op de button “Alle items van deze verkoper” te klikken

 

Verzending

Garantie

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Dit item is verkocht voor 15,00

VEILINGGEGEVENS

Starttijd:15-04-2013 om 14:21
Eindtijd:29-04-2013 om 14:21

Biedingen (4):

daafse
29 apr. / 14:16
€ 15
Braamberg
29 apr. / 14:15
€ 10
Strechgel
26 apr. / 17:50
€ 5
Oversloot
16 apr. / 17:24
€ 1
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.