Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 76 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Louis van der Beesen
Geboren 1938 Maastricht
Kunstschilder " romantisch impressionisme".
Schilderde in aquarel, olieverf, tekeningen en schetsen in een romantische sfeer: Jonge vrouwen, portretten, kinderen, stillevens, markten, stranden en parken, met een mooie vlotte toets en zeer kleurrijk werk.
Zijn manier van werken is beïnvloed door: Pierre Auguste Renoir en Robbert Archibald Antonius Joan (Rob) Graafland Onderwijs aan kunstopleiding; Instelling: Stadsacademie v Toegepaste Kunsten Maastricht;
Tableau Select 1993 Beeldend Nederland.
Louis van der Beesen overleed 28 oktober 2009
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Dit is een mooie aquarel met prachtige ultramarijn kleur violen , zeer bijzonder van kleur. de aquarel wordt indien verzenden zonder glas geleverd, afhalen dan kan het met glas. De lijst; een mooie messing aluminium (nielsen) lijst, en een paspoartout met een zilverkleurige stripe. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeswijk-dinther, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Heeswijk-Dinther, Nederland |
Starttijd | 9-3-2021 om 12:52 |
Eindtijd | 24-9-2021 om 9:36 |