Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen

Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen kopen? Bied vanaf 200!
Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen kopen? Bied vanaf 200!Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen kopen? Bied vanaf 200!Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen kopen? Bied vanaf 200!Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen kopen? Bied vanaf 200!Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen kopen? Bied vanaf 200!Louis Willem van Soest - Boerderijen tussen de bomen kopen? Bied vanaf 200!
  • Louis Willem van Soest (1867-1948)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
Lijst76 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fors werk van Louis van Soest (1867 - 1948). Geboren in Nederlands Indië, overleden in Den Haag. Belangrijke landschapsschilder uit begin 20e eeuw. Gaf onder andere les aan Koningin Wilhelmina.

Hollands impressionisme. Rijkelijk ingelijst. Onderwerp: boerderijen in bomenrijk landschap. Mogelijk op of rond de Veluwe.

Werk kan worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen in Utrecht, of wordt bezorgd/verzonden na overleg.

Heldere van kleur en onbeschadigd. Lijst (vermoedelijk origineel) heeft gebruikssporen, die je mag verwachten van een werk van deze leeftijd

Starttijd:30-05-2022 om 08:09
Eindtijd:08-06-2022 om 22:18
Openingsbod € 200
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland