LOUISE de SAVOYE - Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938. - Verkocht

LOUISE de SAVOYE - Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938. kopen? Bied vanaf 47!

Verkoopprijs: € 47,00

LOUISE de SAVOYE - Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938. kopen? Bied vanaf 47!LOUISE de SAVOYE - Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938. kopen? Bied vanaf 47!LOUISE de SAVOYE - Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938. kopen? Bied vanaf 47!LOUISE de SAVOYE - Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938. kopen? Bied vanaf 47!LOUISE de SAVOYE - Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938. kopen? Bied vanaf 47!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LOUISE de SAVOYE. (1476-1531)

Prachtige kleurenlithografie uit VERVE 1938.

Dit zeldzame nummer van het beroemde kunstblad VERVE uit 1938 was gewijd aan Louise de Savoye. Echtgenote van Karel van Anguilême en moeder van Frans I van Frankrijk.

Deze 77 jaar oude dubbelpagina bevat 24 fraaie en vakkundig gedrukte miniaturen van haar in diverse hoedanigheden. o.a. Méduse, Sophonisbe, Claudia, Hélène, Eve, Gualdrade, etc.

Dit blad  is uitgevoerd met een perfecte goudkleurige extra drukgang.

Afmetingen blad: 35,5 cm bij 52,5 cm.

Het blad heeft een middenvouw, zoals uitgegeven.
Deze vouw is zichtbaar.

Op de achterkant van het blad staan de titels van de afbeeldingen waarin zij als “model” fungeert.

Techniek: Kleurenlithografie op stevig papier.

Jaar: 1938.

Verzendkosten: € 11,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt goed verpakt verzonden.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 47,00
Starttijd:30-07-2015 om 15:00
Eindtijd:06-08-2015 om 15:00
ps4814
04 aug. / 17:30
€ 47