Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT"

Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT" kopen? Bied vanaf 45!
Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT" kopen? Bied vanaf 45!Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT" kopen? Bied vanaf 45!Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT" kopen? Bied vanaf 45!Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT" kopen? Bied vanaf 45!Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT" kopen? Bied vanaf 45!Lubou Kostenko - "STADSGEZICHT" kopen? Bied vanaf 45!
  • Lubou Kostenko (1947)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De russische Lubov ( Lubau ) Kostenko ( geb. 1947 ) startte haar kunstopleiding in St. Petersburg toen ze 11 jaar was. Behalve in Rusland had ze exposities in vele landen alsmede ook in Nederland en in de V.S. De gedegen opleiding die zij heeft gehad en haar lange internationale carriere als kunstenaar leiden tot een soepel en los ogend handschrift en vooral door de vrolijke Chagall achtige toon plezierig om te aanschouwen.
nieuw en professioneel ingelijst, klaar om direkt op te hangen. !!!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schagen, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Lubou Kostenko (1947)

Russisch Russisch

Geplaatst door  Alkmaarde12de
Lid sinds 2020
20 verkochte items
46 cm
35 cm
30 cm
18 cm
Starttijd4-4-2022 om 13:51
Eindtijd12-4-2022 om 21:42
Openingsbod € 45
ObjectlocatieSchagen,  Nederland