Symbolisch-surrealistisch werk van Luc Heirbaut (1919-2014)
Belgisch kunstenaar wiens werken men geregeld ziet opduiken in veilingen en ook heden nog te koop worden aangeboden in galerijen: zie actueel bv. op de site https://www.belgian-art-gallery.be/luc-heirbaut/ waar 3 werken te koop zijn van hem: 2 voor 240 en 1 voor 395. Let vooral op https://www.belgian-art-gallery.be/belgian-artists/de-treurnis-van-het-eenzame-kind-luc-heirbaut dat qua compositie en afmeting (mijn is zelfs groter) zeer sterk gelijkt op het schilderij dat ik aanbied, maar mijn prijs is merkelijk zachter: ipv 240 euro voor dit galerijschilderij vraag ik slechts 75 euro!!!
Verf op paneel Handgesigneerd Mooi ingelijst passe partout Achter glas Zeer goede staat
bio Luc Heirbaut
Geboren 1919 in Berchem - overleden 2014 in Nieuwkerken Surrealistische schilder, opleiding aan de Academie van Sint-Niklaas (Sander Wijnants) en tot 1939 in het privé-atelier van S. Wijnants. Herneemt in 1947 zijn opleiding aan de academie van Sint-Niklaas en werkt er 4 jaar bij G. Fonteyn. Vanaf 1954 schildert hij met melancholisch getinte expressionistisch werk. Vanaf 1970 is er een ommekeer naar het symbolisch surrealisme. Stichter van de Sander Wijnants Kunstkring in 1960 en het vrije Kunstsalon in 1967.
Ophalen of Verzenden Verzending naar Europees land dat geen lid is van de EU komt overeen met kostprijs verzending wereldwijd
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-michiels, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 6,20
Naar Nederland
€ 21,05
€ 21,05
Europese Unie
€ 21,05
Wereldwijd
€ 50,00