Luc Tuymans - Apple - signiert, Vereinsgabe Kunstverein - Verkocht

Luc Tuymans - Apple - signiert, Vereinsgabe Kunstverein kopen? Bied vanaf 580!
Luc Tuymans - Apple - signiert, Vereinsgabe Kunstverein kopen? Bied vanaf 580!Luc Tuymans - Apple - signiert, Vereinsgabe Kunstverein kopen? Bied vanaf 580!
  • Luc Tuymans (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2017
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig gesigneerd werk van Luc Tuymans. Appel (Vereinsgabe Kölnischer Kunstverein) Digitale print op karton, 25 x 26,5 cm, gesigneerd op de achterkant, het karton heeft een bepaalde dikte, wat het werk een extra haptische indruk geeft. Als nieuwstaat - geen retour, garantie of garantie volgens EU-wetgeving.

Luc Tuymans (1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  marilyn_de
FA. (4)

Lid sinds 2006
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
26.5 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 603,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2022 om 12:42
Eindtijd:28-12-2022 om 23:20
fclaes
28 dec. / 13:40
€ 525