Luc Verschuuren - Cocktail - 2001 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde - Verkocht

Luc Verschuuren - Cocktail - 2001 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 180,00

Luc Verschuuren - Cocktail - 2001 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 50!Luc Verschuuren - Cocktail - 2001 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Luc Verschuuren (1950)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wegens het formaat kan het kunstwerk alleen afgehaald worden bij onze locatie in Eersel.

(VK363124)

Werk verkeerd in redelijke tot goede staat.

Luc Verschuuren (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
120 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 180,00
Starttijd:28-08-2018 om 15:47
Eindtijd:03-09-2018 om 21:15
Biedingen (18)
Hokie
31 aug. / 22:29
€ 180
JackJazz
31 aug. / 22:29
€ 170
JackJazz
31 aug. / 19:37
€ 160
DonEverly123
31 aug. / 19:37
€ 150
JackJazz
31 aug. / 19:37
€ 140
DonEverly123
31 aug. / 17:20
€ 130
Hokie
31 aug. / 17:19
€ 120
DonEverly123
31 aug. / 17:19
€ 120
Hokie
31 aug. / 16:16
€ 110
Theo_Ruyters
31 aug. / 16:16
€ 100
Theo_Ruyters
31 aug. / 16:15
€ 80
Hokie
31 aug. / 16:15
€ 75
Theo_Ruyters
31 aug. / 14:04
€ 70
robelco
31 aug. / 13:48
€ 65
rotag
31 aug. / 13:48
€ 61
rotag
31 aug. / 13:48
€ 60
robelco
31 aug. / 13:48
€ 55
rotag
30 aug. / 15:03
€ 50