Lucebert - Januari

Lucebert - Januari kopen? Bied vanaf 300!
Lucebert - Januari kopen? Bied vanaf 300!Lucebert - Januari kopen? Bied vanaf 300!Lucebert - Januari kopen? Bied vanaf 300!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 80 cm (h x b)
Lijst54 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Blad uit de map Januari

Starttijd:25-01-2023 om 17:25
Eindtijd:08-02-2023 om 22:30
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie