Lucebert - Litho - Knechten van Vishnu - 1972 - Verkocht

Lucebert - Litho - Knechten van Vishnu - 1972 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Lucebert - Litho - Knechten van Vishnu - 1972 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho - Knechten van Vishnu - 1972 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho - Knechten van Vishnu - 1972 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho - Knechten van Vishnu - 1972 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho - Knechten van Vishnu - 1972 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Lucebert.  Titel: Knechten van Vishnu. Jaar: 1972. Afmetingen blad: H50 x b64cm.  cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b43.5cm.  Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-06-2020 om 10:13
Eindtijd:09-07-2020 om 20:36
BuurMan
09 jul. / 01:48
€ 225