Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst

Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 58 cm (h x b)
Lijst68.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Lucebert met de titel: 'Mac Beth' uit 1973. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Titel: Mac Beth
Jaar: 1973
Techniek: Litho
Oplage: 25/50
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 45 x 58 cm
Afmeting lijst (HxB): 68,5 x 80,5 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001312

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Sluit binnenkort 21u 55m 22s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieHamont Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-01-2023 om 14:15
Eindtijd:29-01-2023 om 19:19