Lucebert - Litho met gedicht - 1969

Lucebert - Litho met gedicht - 1969 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Lucebert - Litho met gedicht - 1969 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho met gedicht - 1969 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho met gedicht - 1969 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho met gedicht - 1969 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Litho met gedicht - 1969 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/40
Litho met gedicht van Lucebert. Jaar: 1969. Nummer: 34/40 .Afmetingen werk: H53  x B40 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x B27 cm. Rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Het werk is in goede staat

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:08-01-2019 om 14:22
Eindtijd:21-01-2019 om 22:05

YvesM
15 jan. / 17:13
€ 225