FA. (3)

Lucebert - Monsters en meisjes

Lucebert - Monsters en meisjes kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert - Monsters en meisjes kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Monsters en meisjes kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Monsters en meisjes kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - Monsters en meisjes kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lucebert uit de map monsters en meisjes De mooiste pracht werk van Lucebert

In map bewaard

Starttijd:13-05-2022 om 14:04
Eindtijd:20-05-2022 om 21:54
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier