Lucebert - Zonder titel

Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Igerrard
FA. (2)

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Lucebert (1924-1994)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage63/200
Gesigneerde ets van de kunstenaar Lucebert (1924-2015). Rechtsonder is het werk gesigneerd met Lucebert, linksonder de oplage met 63/200. Beeldmaat 21,5 x 24 cm. Papiermaat 50 x 65. De ets is in zeer goede conditie, altijd ingelijst geweest.

Starttijd:04-10-2019 om 11:32
Eindtijd:18-10-2019 om 19:10
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieLEIDEN, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie