Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd

Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Lucie Meulendijks, ets en aquatint ,Lindengracht Amsterdam, 8/75 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kkw
FA. (9)

421 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Lucie Meulendijks (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie subtiele kleurenets van Lucie Meulendijks

titel Lindengracht

Handgesigneerd met potlood

Jaar 1987

afmetingen 50x40cm

Oplage 8/75

conditie goed, rand iets vergeeld, maar valt weg in passe-partout

verzending aangetekend

afhalen inclusief de wissellijst is kosteloos

informatie over de kunstenaar:

Lucie Meulendijks, geboren 5-6-1945 in Helmond, graficus.

Werkzaam in Amsterdam.

Lucie Meulendijks staat staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/28722

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:13-02-2018 om 17:53
Eindtijd:22-02-2018 om 20:53

optica
19 feb. / 18:53
€ 25