Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 - Verkocht

Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Lucien De Roeck - Antwerpen, kunststad, centrum van toerisme. (1934) - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
  • Lucien De Roeck (1915)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Zeefdruk, gemaakt in 1993 naar het beroemde affiche uit 1934.

Gesigneerd en genummerd in potlood.

Nummer kan afwijken van het getoonde nummer!

Oplage van de zeefdruk bedroeg 250 genummerde exemplaren.
afmetingen 70 x 43 cm
Conditie; mintstaat!
België.

Nooit ingelijst geweest

Lucien De Roeck (1915)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Centerfo
FA. (17)

526 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
43 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 15:34
Eindtijd:26-01-2020 om 15:25
VERHE072
20 jan. / 11:49
€ 75