Ludo Geysels - Zonder titel - Verkocht

Ludo Geysels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Ludo Geysels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Ludo Geysels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Ludo Geysels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
  • Ludo Geysels (1944)
TypeFotografie
Jaartal1990
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 10 exemplaren
Ludo Geyselsgesigneerd en genummerd met penmaten afbeelding; 23,5 x 18,5 cm

Ludo Geysels (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
29 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:25-02-2019 om 06:52
Eindtijd:01-03-2019 om 16:55
avosel03
01 mrt. / 16:31
€ 25