Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage - Verkocht

Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!Ludwig Merwart - Prachtige kleurenets - 1960 - IX/11 - Vintage kopen? Bied vanaf 125!
  • Ludwig Merwart (1913-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Mooie gesigneerde ets uit 1960.
Afkomstig uit de kunstmap 'Farbradierungen - Eaux fortes en couleurs'.
Uitgegeven door Galerie Willy Verkauf in 1960.
Gesigneerd en genummerd in potlood.
Werk van 63 jaar oud. Prachtige kleuren.
Waterschade aan rechter bovenzijde. Makkelijk op te lossen met een passe partout.
Oplage 11 van 30.
2 laatste foto's ter illustratie.

Ludwig Merwart (1 september 1913 - 13 juli 1979) was een invloedrijke Oostenrijkse schilder en graficus. Hij is een belangrijke vertegenwoordiger van het tachisme en was een belangrijke kracht in de grafische kunsten en prenten, vooral na de Tweede Wereldoorlog. Zijn werk behoort tot op de dag van vandaag tot de belangrijkste en interessantste bijdragen aan de grafische kunst in Oostenrijk.

Merwarts unieke techniek van ijzeretsen trok veel aandacht in de jaren '50, '60 en '70. In 1959 exposeerde hij zijn werk op de documenta 2 in Kassel (Duitsland) en op de V. Biennale de São Paulo (Brazilië), het jaar daarop op de International Graphic Biennale in Cincinnati (Ohio) en de Tate Gallery in Londen (Groot-Brittannië). ).
Waterschade aan rechter bovenzijde. Makkelijk op te lossen met een passe partout. Prent ion heel goede staat.
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Ludwig Merwart (1913-1979)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  in2art
215 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
50 cm
35 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd10-4-2023 om 15:05
Eindtijd25-4-2023 om 19:05