Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 8.5 x 7 cm (h x b) |
Passe-partout | 18.5 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ets van de Nederlandse kunstenaar Ludwig Stainer (1903) met een voorstelling van een jonge ekster. Afgedrukt op dun, Japans, papier.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood.
-Oplage onbekend. Jaartal onbekend.
-Het werk is niet ingelijst. Zit wel achter een kartonnen passe-partout.
-Afmetingen: Passe-partout, 18,5 x 16 cm. Blad, 12,5 x 11 cm. Beeld/ets, 8,5 x 7 cm.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’ en het passe-partout heeft kreukjes en punaise-gaatjes.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Ludwig Stainer, geboren 09-01-1903 in Wenen, beeldend kunstenaar.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
Lid van de kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken, Amsterdam (ca 1937).
Literatuur: Scheen 1969-1970; Jacobs 1993.
Conditie | Goed | ||
De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’ en het passe-partout heeft kreukjes en punaise-gaatjes. | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 4-6-2018 om 19:14 |
Eindtijd | 17-6-2018 om 16:28 |