Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd

Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Luis Filcer, Lithografie uit 1994, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Luis Filcer (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Luis Filcer op dikker Arches papier.
Uit 1994 en rechtsonder handgesigneerd. Kleine oplage. Prachtige kwaliteit waarbij de inkten op het papier liggen. Betreft blz. 61 uit zeldzame portofolio.

Het werk is nooit ingelijst geweest en in goede staat met frisse kleuren.

Afmeting: 40x32cm

Filcer schildert de tegenstelling in de mens op zowel het sociale, economische en religieuze vlak. Zijn werken tonen ons verschillende menselijke relaties. Zo toont hij oa. machtsmisbruik en onevenwichtige autoritaire verhoudingen.

Zijn werk was te zien op de biënnales in Chilli, Japan en Engeland.

Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder!

Kunstwerk wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verstuurd (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending. Ophalen is ook mogelijk en kosteloos.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:21-05-2015 om 14:38
Eindtijd:26-05-2015 om 21:38

GVdB
26 mei / 21:11
€ 75