Lukie de Bree - Egyptische tempel

Lukie de Bree - Egyptische tempel kopen? Bied vanaf 10!
  • Lukie de Bree (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Z.T. Lijkt visvangst

In goede staat Niet gelijst

Lukie de Bree (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
46 cm
46 cm
Starttijd:14-09-2022 om 19:37
Eindtijd:23-09-2022 om 22:48
Openingsbod € 10
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa