Lukie de Bree - Waterlelie | Kleurenets en aquatint | Ingelijst

Lukie de Bree - Waterlelie | Kleurenets en aquatint | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Lukie de Bree - Waterlelie | Kleurenets en aquatint | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Lukie de Bree - Waterlelie | Kleurenets en aquatint | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Lukie de Bree - Waterlelie | Kleurenets en aquatint | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Lukie de Bree (1953)
Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
Lijst47 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Ets van Lukie de Bree, gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood.

Kleurenets van Lukie de Bree (1953), r.o. gesigneerd en gedateerd 1994 in potlood en genummerd 1/10. Titel: "Waterlelie"

Lukie de Bree (1953)

Alle items van deze kunstenaar(11) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
47 cm
47 cm
25 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-05-2020 om 08:35
Eindtijd:30-05-2020 om 20:26

Marie1
30 mei / 17:13
€ 45