Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie"

Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!Lukie de Bree - Willem de Kooning Academie - Gesigneerde Zeefdruk "abstracte Compositie" kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Lukie de Bree (1953)
Jaartal1992
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Lijst50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
  • Lukie de Bree

    Lukie de Bree, geboren in 1953 te Hilversum, studeerde van 1977 tot 1981 aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, en heeft in 1992 lessen gevolgd aan de Willem de Kooning Academie in Rotterdam.

    In het oeuvre van De Bree, dat bestaat uit schilderijen, etsen en textiel, staat de natuur centraal. In haar schilderijen en etsen uit ze haar eigen interpretatie van de schoonheid van de natuur. Voor het maken van haar creaties gebruikt ze uit karton gesneden sjablonen, die laag over laag op papier of doek worden aangebracht. Etsen worden gemaakt met behulp van een zinken plaat. De Bree gebruikt warme aardkleuren voor het maken van haar schilderijen en etsen.

    Recentelijk is de kunstenaar ook begonnen met het vervaardigen van textiel. Hiervoor gebruikt De Bree patronen die ze zelf ontwerpt of ontdekt in de natuur. Met behulp van de zeefdruktechniek worden de patronen op stof gezet. De textiele werken bestaan veelal uit florale patronen en sierlijke lijnen. Door het combineren en herhalen van patronen ontstaan abstracte beelden.

    Het oeuvre van De Bree is vertegenwoordigd in de collecties van particulieren, bedrijven en instellingen. Haar kunst is geëxposeerd bij onder andere het Museum Het Rembrandthuis in Amsterdam, het Museum Beeckesteijn te Velsen, het Rijksmuseum in Amsterdam en het Gemeentemuseum Den Haag.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Lukie de Bree (1953)

Alle items van deze kunstenaar(11) Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
50 cm
50 cm
25 cm
25 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:27-02-2019 om 21:07
Eindtijd:13-03-2019 om 22:50

Biedingen (4):

buwalda
12 mrt. / 17:55
€ 25
hansvl
9 mrt. / 18:17
€ 20
b-art
6 mrt. / 21:17
€ 15
Aapeloekie
3 mrt. / 23:18
€ 10