Luuk Scholten - houtsnede: arcadisch - Verkocht

Luuk Scholten - houtsnede: arcadisch kopen? Bied vanaf 35!
Luuk Scholten - houtsnede: arcadisch kopen? Bied vanaf 35!Luuk Scholten - houtsnede: arcadisch kopen? Bied vanaf 35!Luuk Scholten - houtsnede: arcadisch kopen? Bied vanaf 35!Luuk Scholten - houtsnede: arcadisch kopen? Bied vanaf 35!Luuk Scholten - houtsnede: arcadisch kopen? Bied vanaf 35!
  • Luuk Scholten (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/30
Houtsnede van Luuk Scholten. Nummer: 1/30. Afmetingen blad: 56.5 cm x 76 cm. Afmetingen voorstelling: H47 x b68 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Voorstelling is in zeer goede staat. Witte rechterzijde en linkerkant onderzijde (wit) is vuil. Bij inlijsting valt dit volledig onder de passe - partout.

Luuk Scholten (1933)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
76 cm
56.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:19-03-2019 om 09:32
Eindtijd:01-04-2019 om 19:36
borisgijp
31 mrt. / 14:18
€ 35