FA. (6)

Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath

Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!
Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!Lydia Luyten - The Applicant door Sylvia Plath kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Lydia Luyten (1937)
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
Lijst40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze collage bestaat uit aan elkaar gemaakte doeken, geborduurd met diverse figuren en de tekst van het gedicht The Applicant van Sylvia Plath.
Het werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk is eenvoudig ingelijst.

Lydia Luyten (1937)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
32 cm
40 cm
30 cm
38 cm
Starttijd:26-01-2022 om 14:54
Eindtijd:09-02-2022 om 21:30
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa