hardcover boekwerkje met 10 litho's (of ander kunstdrukmedium), waarvan 4x met potlood gesigneerd en/of genummerd. Oplagenummer 2/20. Van het boekje zijn er waarschijnlijk dus maar 20 gedrukt.
daarbij het boek 'Dancing in 3D', uitgave 2010, linnen hardcover, in nieuwstaat
Zeer Goed
in zeer goede gebruikte staat. Licht vlekje op de cover.
Tot 10 kg.
€ 10,00