MAANNACHT // HOUTSNEDE VAN JULIE DE GRAAG ( 1877 - 1924 )

MAANNACHT // HOUTSNEDE VAN JULIE DE GRAAG ( 1877 - 1924 ) kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 130,00

MAANNACHT // HOUTSNEDE VAN JULIE DE GRAAG ( 1877 - 1924 ) kopen? Bied vanaf 130!MAANNACHT // HOUTSNEDE VAN JULIE DE GRAAG ( 1877 - 1924 ) kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

446 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Julie de Graag (1877-1924)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel : Maannacht

Jaartal : 1920

Afmetingen beeld : 21.7 x 16.5 cm

Gesigneerd : handmatig gesigneerd en gedateerd met potlood

Ingelijst : niet ingelijst, maar voorzien van passepartout met achtervel

Materiaal : houtsnede in zwart en grijs-blauw op grijs papier. Met verzamelaarsstempel

Conditie : uitstekend

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro.

Dit item is verkocht voor 130,00

Starttijd:14-10-2014 om 13:48
Eindtijd:26-10-2014 om 12:48

N-K-C
25 okt. / 12:16
€ 130