Prachtig laat aquarel van Maarten Kemper. Maarten heeft niet veel rurale landschappen geschilderd. Zijn werk bestaat vooral uit havengezichten, mijnbouwgebieden en tekeningen van stadsgezichten. Hoewel bekend is dat Maarten een zwaarmoedig karakter had, straalt dit kleurrijke werk een enorme vitaliteit uit. Kanne is plaats in het zuidoosten van Belgisch Limburg en ligt pal aan de Belgisch-Nederlandse grens, onder de rook van Maastricht
Lijst van blank beuken met echt glas.
Zeer Goed
Aquarel in perfecte staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wageningen, Nederland