Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980

Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Ets van Maarten Langbroek Reguliergracht A'dam c. 1980 kopen? Bied vanaf 50!
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie ets van Maarten Langbroek van de Reguliergracht te Amsterdam. Bij het verwijderen van het Passe-partout zat er een minitieus klein gaatje zie foto's , hetgeen bij het passe-partout van 25 x 35 cm niet zichtbaar was. Het Passe-partout moet worden vervangen als gevolg van de verkleuring in de loop der jaren. Het mooie van deze ets is de combinatie van het grachtenpand, de brug met weerschijn in het water, de boompartij waardoor de diepte goed tot zijn recht komt en bijv. de bestrating en de lantaarn. Een mooie compositie ! Dit alles heel mooi gedaan en de verfijning spreekt boekdelen.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Maarten Langbroek (1918-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Hewiga40
Lid sinds 2022
0 verkochte items
17 cm
13 cm
Starttijd8-3-2023 om 9:53
Eindtijd17-3-2023 om 22:34
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieOostvoorne,  Nederland